|
- 2024-12-05 23:24:58 опублік. Польова Олена Леонідівна
Сьогодні розвиток освіти та науки неможливий без активного міжнародного співробітництва, яке відіграє ключову роль у залученні науковців, викладачів і здобувачів до наукового інформаційного простору, а також у засвоєнні передових методів організації освітнього процесу. У цьому контексті 15 листопада 2024 року науково-педагогічними працівниками кафедри бізнесу та сфери обслуговування Вінницького національного аграрного університету разом із здобувачами освіти за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм і рекреація», взяли участь у міжнародному семінарі «Методи дослідження та написання наукових публікацій у сфері готельного та туристичного бізнесу» (RESEARCH METHODS & ACADEMIC WRITING FOR PUBLICATION IN HOSPITALITY AND TOURISM). Семінар, проведений англійською мовою, став важливим джерелом знань для всіх учасників, зацікавлених у вдосконаленні своїх навичок у сфері наукових досліджень та публікацій.
Семінар проводила Dr Eszter BENKE, професорка Budapest Business University (Угорщина), відомий експерт з методології досліджень у сфері туризму та гостинності. На семінарі розглядались такі питання: • Які методи дослідження найефективніші для готельного та туристичного бізнесу; • Як знайти відповідний міжнародний журнал для публікації результатів ваших досліджень; • Які особливості має написання наукових статей для академічних видань з гостинності та туризму; • Як покращити структуру та подачу вашої роботи для підвищення шансів на публікацію. Дякуємо організаторам зустрічі кафедрі готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного технологічного університету, зокрема модератору семінару експерту у сфері ресторанного бізнесу, кандидату технічних наук, доценту Катерині ФЕДОСОВІЙ.
| - 2024-12-05 22:35:18 опублік. Польова Олена Леонідівна
31 жовтня 2024 року викладачі кафедри бізнесу та сфери обслуговування Вінницького національного аграрного університету: завідувач кафедри, к.е.н., доц. Ставська Ю.В., д.е.н., проф. Польова О.Л., д.е.н., проф. Головня О.М., к.е.н., доц. Прилуцький А.М., к.е.н., ст. викладач Табенська О.І., а також здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП Готельно-ресторанна справа Плахотний О. та Шекетера О. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».
У ході проведення конференції наукова спільнота та провідні фахівці і практиків з дослідження процесів розвитку сфери туристично-рекреаційного та готельно-ресторанного бізнесу мали змогу поділитися своїми дослідженнями, досвідом впровадження інноваційних ефективних інструментів управління у сферу їх діяльності, а також залучення студентської молоді до участі у конференції є поштовхом до реалізації власних ідей в майбутній професії.
| - 2024-12-05 21:58:22 опублік. Польова Олена Леонідівна
1 листопада 2024 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП Готельно-ресторанна справа долучилися до SLOW FOOD ODESA – локального еногастрономічного саміту, організованого ННІ Готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та енології ОНТУ спільно з Slow Food Ukraine.
Захід зібрав провідних експертів галузі гастрономії, еногастрономічного туризму та Slow Food. У рамках саміту студенти прослухали такі теми: Презентація руху Slow Food Ukraine від Юлії Піценко, члена Міжнародної Ради Slow Food. Роль закладів вищої освіти в підтримці руху Slow Food від Олени Мотузенко, доцента КНУ ім. Т. Шевченка та запрошеної професорки Університету Бреша. Тренди сучасної української гастрономії від Майї та Олександра Степових, власників ресторану сучасної кухні "ГЛЕК". Гастротуризм як засіб реабілітації від Юлії Сущенко та Оксани Левкової. Здобувачі мали змогу долучитися до дискусій, обмінятися досвідом із провідними фахівцями галузі та отримали цифрові сертифікати учасників саміту. Це сприяє їхній професійній підготовці та глибшому розумінню сучасних тенденцій у сфері гастрономічного бізнесу. | - 2024-12-05 20:10:42 опублік. Польова Олена Леонідівна
27 та 29 листопада 2024 року викладачі кафедри бізнесу та сфери обслуговування ВНАУ: завідувач кафедри, к.е.н., доц. Ставська Ю.В., д.е.н., проф. Польова О.Л., д.е.н., проф. Головня О.М., к.е.н., доц. Прилуцький А.М., к.е.н., ст. викладач Табенська О.І., а також здобувачі освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» та освітньо-професійної програми «Туризм» долучилися до міжнародного семінару “Стратегічне планування в готельно-ресторанному бізнесі та туризмі”, який зібрав фахівців та експертів галузі для обміну досвідом і сучасними практиками.
Спікером заходу виступив Адріан Барсбі (Adrian Barsby, Великобританія) — провідний експерт у сфері готельно-ресторанного бізнесу, стратегічного планування та маркетингу. Адріан має багаторічний досвід консультування підприємств у Великобританії та Європі, що дозволило йому поділитися цінними інсайтами щодо ефективного управління та розвитку бізнесу в умовах сучасних викликів. Учасники семінару мали можливість отримати нові знання, обговорити ключові тенденції галузі та розглянути приклади успішних стратегій, які можуть бути впроваджені в локальному контексті. Подія стала важливим кроком у професійному розвитку викладачів кафедри та здобувачів, що сприятиме підвищенню рівня підготовки майбутніх фахівців у сфері готельно-ресторанного бізнесу та туризму.
| - 2024-12-05 19:30:12 опублік. Польова Олена Леонідівна
05.12.2024 р. відбувся круглий стіл гарантів освітньо-професійних програм (ОПП) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 241 "Готельно-ресторанна справа" та 242 "Туризм і рекреація", учасниками якого були гаранти ОПП та наукового-педагогічні працівники кафедри бізнесу та сфери обслуговування ВНАУ. Захід об’єднав представників провідних закладів вищої освіти, які поділилися досвідом розробки й впровадження сучасних освітніх програм у цих галузях.
Учасники обговорили ключові виклики, зокрема адаптацію програм до змін на ринку праці, інтеграцію інноваційних технологій у навчальний процес та посилення практичної підготовки студентів. Особливу увагу було приділено питанням міжнародної співпраці, дуальної освіти та інтеграції українських програм із європейськими стандартами. Зустріч стала важливим кроком для розвитку спеціальностей, спрямованих на підготовку висококваліфікованих фахівців для туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, і засвідчила готовність закладів освіти до активної взаємодії для досягнення високої якості освітніх послуг.
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 |
|