id: 29824
Назва: Ефективність управлінської діяльності адміністративної служби установи
Автори: Вітова В.А.
Ключові слова: АДМІНІСТРАТИВНА СЛУЖБА, ЕФЕКТИВНІСТЬ, ОРГАНІЗАЦІЙНА КУЛЬТУРА, ПЕРСОНАЛ, УПРАВЛІНСЬКЕ РІШЕННЯ, УПРАВЛІННЯ.
Дата публікації: 2021-11-22 11:29:18
Останні зміни: 2021-11-22 11:29:18
Рік видання: 2021
Аннотація: Предметом дослідження є теоретичні, методичні та практичні аспекти ефективності управлінської діяльності адміністративної служби установи.
Об`єктом дослідження є управлінська діяльність адміністративної служби Крижопільської селищної територіальної громади.
Метою дипломної роботи є дослідження сутності та факторів, що впливають на ефективність управлінської діяльності адміністративної служби установи; ефективність функціонування адміністративної служби Крижопільської селищної територіальної громади; обґрунтування напрямів підвищення ефективності управлінської діяльності.
Теоретичною і методологічною основою даного дослідження є наступні методи та прийоми: діалектичний і абстрактно-логічний; монографічний; статистичні; порівняння, графічний.
Методичною основою дослідження є базові положення, наукові розробки вітчизняних і зарубіжних вчених з проблематики ефективності управлінської діяльності, законодавчі та нормативно-правові акти України, а також фінансово-статистична звітність Крижопільської селищної територіальної громади.
В результаті виконання дипломної роботи досліджено теоретичні аспекти ефективності управлінської діяльності адміністративної служби установи; розглянуто та охарактеризовано показники, які характеризують ефективність управлінської діяльності; проаналізовано ефективність управлінської діяльності адміністративної служби Крижопільської селищної територіальної громади.
Практична цінність дипломної роботи полягає в тому, що автором запропоновано розвивати корпоративну культуру персоналу адміністративної служби Крижопільської селищної ТГ як невід’ємної складової ефективної управлінської праці.
Проблеми формування корпоративної культури пов`язані, передусім, з необхідністю забезпечення гармонійної взаємодії окремих її елементів, оскільки в будь-якій організації завжди спостерігається нерівномірність їхнього впливу, що є основою для розвитку та вдосконалення.
Запропонована концептуальна модель формування корпоративної культури органів місцевого самоврядування формує комплексне бачення ефективної моделі, яка спроможна забезпечити керівникам їх ефективну діяльність шляхом впровадження інструментів організаційно-комунікаційного забезпечення. Ключовим фактором ефективності даної моделі є визначення особливого місця комунікативних проєктів, як дієвого інструменту формування та розвитку корпоративної культури, які мають забезпечити ефективність та результативність діяльності органів місцевого самоврядування. Варто відмітити, що комунікація як і управління спрямовані на регулювання спільної діяльності осіб, груп, суспільства, яка направлена на отримання економічного ефекту. В свою чергу, проєктна діяльність відноситься до розряду інноваційної творчої діяльності, оскільки вона припускає перетворення реальності, будується на базі відповідної технології, яку можна уніфікувати освоїти і удосконалити, та надає можливість залучити громадськість до процесів управління.

URI: http://socrates.vsau.edu.ua/repository/getfile.php/29824.pdf
Тип виданя: FFFF
Видавництво: маг.ПУА.
Розташовується в колекціях :
Ким внесений: Адміністратор
Файл : 29824.pdf Розмір : 2440700 байт Формат : Adobe PDF Доступ : Доступний тільки користувачам ВНАУ

Збільшити

Система "Сократ"  |   Офіційний сайт Copyright © 2013, математика Є.А.Паламарчук, дизайн Р.О.Яцковська