Електронні модульні відомості

Матеріал з Система управління вузом "Сократ"
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Призначення електронного журналу

Електронний журнал викладача призначений для ведення поточної успішності студентів, автоматичного розрахунку результатів успішності, формування прінт-версій модульних відомостей, а також для створення всіх видів сесійних відомостей.

У кожного викладача свій журнал вже готовий та знаходиться у персональному кабінеті. Власне електронний журнал складається з окремих сторінок. На кожній сторінці ведеться поточна успішність певної групи за певною дисципліною. Успішніть може вестись або за 5-бальною шкалою або за ECTS. Сторінка журналу складається з двох частин-модулів. Кількість частин у модулях і їх структуру визначає сам викладач.

Для створення нову його сторінку із списком групи можна за декілька секунд. Достатньо вибрати із писку необхідний предмет, групу та семестр. При створені необхідно уважно! вносити предмет, групу, семестр(ці внесення не редагуються). Отже: увійти до персонального кабінету викладача, обрати вкладку - "Початок роботи", потім - "Електронний журнал викладача" - де натиснути кнопку "Додати", куди внести дані про предмет, групу, семестр.

Аркуші журналу розміщуються у таблиці, що має такі колонки: аркуш, номер, дисципліна (ведення оцінок або балів), група, семестр, структура, клонування, М1(модуль 1), М2 (модуль 2), останній імпорт, навчальний рік, перегляд студентами, видалення. Додатково є ще дві кнопки: "Додати" та "На головну".

Редагування структури модульної відомості

У цьому розділі викладач обирає систему оцінювання (кредитно-модульна система або 5-ти бальна). Заповнює структуру модулів за власними критеріями, але у відповідності до кредитів та балів. Шкалою є бали за кредитно-модульною системою із автоматичним перерахунком в ECTS. Викладач також може вести оцінювання за 5-бальною шкалою. У налаштуваннях модульної структури аркушу потрібно вибрати 5-бальну шкалу. А далі просто ставте у журналі оцінки. При натисканні кнопки "Розрахунок" вони перерахуються у модульні бали і ECTS. На сторінці є 2 модуля. Кожному з них можна призначити необхідну максимальну кількість балів. Кожен модуль можна розбити на будь-яку кількість частин (не більше 10). Структуру модулів можна редагувати за кнопкою "Редагувати структуру модулів". Також є можливість ставити бали за відвідування. Якщо викладач використовує цю можливість потрібно врахувати, що бали за відвідування треба ставити поступово. Спочатку - перший модуль. Для другого модуля бали ставляться (лише!) на початку 2 модуля.

Клонування модульної відомості

Якщо є декілька груп, що проходять однаковий курс, У викладача є можливість клонувати відомість однієї дисципліни, яка викладається у кількох груп. Для цього достатньо створити модульну структуру лише для однієї групи, а потім по клонувати її для інших груп.потрібно лише натиснути піктограму "Клонування". Система при цьому пропонує вибрати групу, викладач може змінити семестр. При клонуванні аркушу журналу потрібно звернути особливу увагу на семестр, якщо він буде внесений невірно відомість потрібно буде переробляти. При клонуванні модульної відомості автоматично клонується структура модульної відомості.

В електронному журналі автоматично відображається список групи для якої була створена сторінка. Якщо є не точності у списку групи, викладач повідомляє про це методиста, який у свою чергу звертається до адміністратора комп'ютерної мережі. В одержаний журнал вносяться поточні оцінки. Для розрахунку потрібно натиснути кнопку "розрахувати". Програма розраховує бали за 1-й і 2-й модулі, а також сумарні результати за весь курс.

Публікація даних для перегляду студентами групи

Електронний журнал має можливість публікації даних для перегляду студентами групи. Для цього потрібно натиснути піктограму "Перегляд студентами". Після цього студенти групи зі своїх персональних кабінетів зможуть переглядати (і тільки!) відповідну сторінку журналу. Для вимкнення можливості переглядання студентами повторно натисніть на піктограму "Перегляд студентами".

Кнопка "Друкувати" сформує заповнені за всіма правилами відомості, які залишиться тільки підписати і надати до деканату. Можна роздрукувати і аркуш з успішністю групи, який потім вклеїти до звичайного журналу.

Експорт даних з журналу здйснється, коли методисту надається номер модульної відомості. Тоді у АСУ-Деканат експортуються ЛИШЕ ПІСУМКОВІ бали за модулі. Також вони потрапляють до електронних залікових книжок студентів.

Журнал викладача є закритим від стороннього доступу документом і призначений для приватного користування. Всі дані журналу доступні лише його власнику. Викладач лише за власною волею може надіслати підсумкові результати модулів до деканату і до електронних залікових книжок студентів, або надати право студентам переглядати сторінки журналу.

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти