Факультет Агрономії та лісівництва


  ГОЛОВНА  |   КАФЕДРИ  |   СКЛАД  |   ДОКУМЕНТИ  |   ПРО ФАКУЛЬТЕТ  |

    НОВИНИ, ПОДІЇ, ОГОЛОШЕННЯ

КОНТАКТИ
Дідур Ігор Миколайович, декан агрономічного факультету, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, каб. 2517, 2514, 2406, тел. (0432) 43-85-20
E-mail agronomy@vsau.vin.ua

Система 'Сократ': http://socrates.vsau.org
Офіц. сайт: http://vsau.org, http://vsau.edu.ua
Спільнота ВНАУ: http://socrates.vsau.org/elgg

 • 2023-06-03 20:34:38 опублік. Ткачук Олександр Петрович

  Фото 30 травня 2023 року у ВОМЦ «Квадрат» за ініціативи Студентської ради Вінниччини та підтримки Департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації відбувся Екологічний Квіз «Eco Youth Vin», направлений на гуртування колективу екологічно свідомої молоді, її злагоджену роботу в команді та корисне спілкування.
  Умовою участі у Екологічному Квізі було створення команди з шести екологічно свідомих осіб. Вінницький національний аграрний університет у заході представляла команда студентів 1-го курсу спеціальності 101 Екологія, сформована з активних учасників студентського гуртка «EcoBand».
  Екологічний Квіз складався з декількох етапів. Спочатку команди прийняли участь у дискусії щодо забруднення довкілля України у воєнний час, потім отримали план та методику написання грантових проєктів, а наприкінці необхідно було за 50 хвилин створити власний екологічний проєкт, що є актуальним та цікавим для інвесторів.
  Команда екологів Вінницького національного аграрного університету представила власний проєкт «ЕкоКафе», що передбачає використання екологічного посуду, який підлягає розкладанню та органічних напоїв і продуктів харчування, які позитивно впливають на організм. За підсумками усіх етапів Квізу наші студенти вибороли почесне п’яте місце.
 • 2023-06-02 20:18:30 опублік. Ткачук Олександр Петрович

  Фото 1 червня студенти спеціальності 101 Екологія Вінницького національного аграрного університету разом з керівником навчальної практики – асистенткою кафедри екології та охорони навколишнього середовища Ольгою Мазур відвідали ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб». Державна установа є зовнішнім стейкхолдером кафедри та завжди відгукується на співпрацю.
  Студентів ознайомили з роботою установи, зокрема що стосується здійснення лабораторно-інструментальних досліджень факторів довкілля, якості питної води та харчових продуктів із застосуванням сучасних приладів, обладнання та апаратури та запропонували проходження виробничої практики на базі Центру.
  Отримана інформація знадобиться майбутнім екологам в подальшому поглибленні знань про сформовану систему моніторингових спостережень на території нашого регіону, можливостей служб, залучених до її функціонування.
 • 2023-06-01 08:43:23 опублік. Ткачук Олександр Петрович

  Фото Студенти спеціальності 101 Екологія 1-го та 2-го курсів у межах навчальної практику під керівництвом старшої викладачки Ольги Тітаренко та асистенток Вікторії Вергеліс і Ольги Мазур відвідали підприємство ТОВ "Подільська Січ" ТМ "Еко-Сервіс", що займається сортуванням та переробкою відходів та з яким Вінницький національний аграрний університету має тривалі тісні взаємини. Студенти ознайомились з роботою підприємства, дізнались як здають, сортують, пресують і відправляють на переробку вторсировину; вивчили правилами сортування відходів; мали змогу порівняти принципи сортування відходів за кордоном та в Україні. Працівники підприємства провели для студентів майстер-клас із сортування відходів та запросили оглянути музей старовинних речей, створений з відходів, які були відправлені на переробку.
 • 2023-05-31 08:22:09 опублік. Ткачук Олександр Петрович

  Фото 30 травня 2023 р. студенти 1-го курсу спеціальності 101 Екологія груп 11-ЕО, 12-ЕО разом з керівниками – к.с.-г.н., старшим викладачем кафедри екології та охорони навколишнього середовища Ольгою Тітаренко та асистентом кафедри Вікторією Вергеліс в рамках навчальної практики відвідали Державну екологічну інспекцію у Вінницькій області, що є зовнішнім стейкхолдером Вінницького національного аграрного університету. Діяльність Державної екологічної інспекції у Вінницькій області спрямована на стабілізацію і поліпшення екологічного стану Вінниччини, охорону, раціональне використання й відтворення усіх видів природних ресурсів.
  Під час екскурсії студенти ознайомилися зі структурою інспекції та роботою відділу інструментально-лабораторного контролю. Одержані нові знання, набуті практичні навички неодмінно стануть в нагоді для першокурсників, адже відчути себе на хвилинку екологом-інспектором – безцінний досвід!
 • 2023-05-30 14:30:34 опублік. Мазур Олександр Васильович

  Фото Навчальні практики студенів є важливим елементом навчання та закріплення навичок студенів, умінні вирішувати поставленні завдання, самодисципліні та комплексному мисленні. В процесі навчальної практики студенти 24 – А групи факультету агрономії та лісівництва на Навчально-дослідному полі у селі Агрономічне ознайомилися в польових умовах з видовою різноманітністю польових культур, визначили фенологічні фази росту і розвитку сільськогосподарських культур, етапи органогенезу, повноту сходів, густоту рослин, провели оцінку стану озимих культур після перезимівлі.
  Навчальну практику студенти проходять у складі академічної групи. На час практики групу розділяють на ланки по 4-5 oci6, які почергово виконують те чи інше завдання програми практики. Під час загальної оцінки зовнішнього вигляду посівів, ознайомлення з різноманітністю рослинного видового складу студенти працюють у складі групи. В період практики студент веде робочий зошит, в якому записує тему, її зміст і проведену з теми роботу.
 • 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 . . . 251 

  головна intranet   головна internet