|
- 2025-02-21 00:49:11 опублік. Вдовенко Лариса Олександрівна
20 лютого 2025 р. робоча група розробників ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" в складі Вдовенко Л.О., д.е.н., проф., завідувача кафедрою фінансів, банківської справи та страхування (гаранта другого (магістерського) рівня вищої освіти), Марценюк О.В., к.е.н., доц. (гаранта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти), Рудої О.Л., к.е.н., доц. та Сьомченкова О.А., д.е.н., доц., заступника директора Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ УКраїни (зовнішнього стейкхолдера) в черговий раз зібрались на кафедрі з метою обговорення оновлення освітньо-ппофесійної програми ""Фінанси, банківська справа та страхування" для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти. | - 2025-02-18 10:37:20 опублік. Вдовенко Лариса Олександрівна
17-18 лютого 2025 р. на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання фінансової інклюзії в умовах цифровізації соціально-економічних систем: європейський вектор, виклики та перспективи» в роботі якої в рамках співпраці із стейкхолдерами прийняла активну участь у пленарному засіданні д.е.н., професор, завідувач кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Вдовенко Л.О., яка представила доповідь на тему: «Місцеві бюджети у розвитку сільських територій». Конференція з актуальних проблем фінансового спрямування об’єднала близько 50 учасників, характеризувалась цікавими доповіддями, жвавими дискусіями, обміном досвідом, що є необхідним заходом співпраці наукової спільноти.
| - 2025-02-17 10:14:07 опублік. Руда Оксана Леонтіївна
Впродовж 04.02.2025 по 13.02.2025 р доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олена МАРЦЕНЮК (гарант ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти) пройшла Міжнародне підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів за напрямом: «Неформальна освіта та академічна доброчесність у підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та Україні» в Науково-дослідному інституті Люблінського науково-технологічного парку та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (м. Люблін, Польща). По завершенні курсу Олена МАРЦЕНЮК отримала відповідний сертифікат (ES№ 22748 від 13.02.2025 р.). Основна мета стажування: вивчення питання впровадження, розвитку та удосконалення процесів неформальної освіти та академічної доброчесності при підготовці бакалаврів та магістрів у закладах вищої освіти України та актуальні аспекти Європейського досвіду використання неформальної світи та академічної доброчесності в освітньому процесі. Виконання програми міжнародного підвищення кваліфікації здійснювалось в дистанційній формі та включало 45 годин (1,5 кредити ЄКТС) з них лекційних – 12 год., практичних – 20 год., самостійна робота – 13 годин. Курс Міжнародного підвищення кваліфікації передбачав опрацювання навчальних матеріалів таких тем: №1 Розуміння неформальної освіти в країнах Європейського союзу та Україні. №2 Неформальна освіта підтвердження та визнання в країнах Європейського союзу та Україні. №3 Особливості неформальної та формальної освіта досвід країн ЄС та України. №4 Неформальна освіта практичний досвід країн Європейського союзу та України. №5 Академічна доброчесність та навички якісного академічного письма як важливі компетентності здобувачів вищої освіти. №6 Сучасні світові стандарти академічного письма: від теорії до практики (з урахуванням вимог провідних світових видавництв та університетів). Дана програма підвищення кваліфікації надала змогу розвинути професійні компетентності, набути нових навичок комунікації та познайомитись з досвідом роботи колег із різних регіонів України та держав Європейського Союзу щодо використання можливостей неформальної освіти та академічної доброчесності в освітньому процесі при підготовці бакалаврів та магістрів. Набуті знання допоможуть розширити спектр навчальних інструментів, які можна використовувати в освітній діяльності. Набуті компетентності допомагають побудувати власну траєкторію роботи зі студентами бакалаврами використовуючи сучасні онлайн-методи та прийоми розвитку креативного, критичного та логічного мислення. Отримані інформаційні матеріали з підвищення кваліфікації будуть корисними для здобувачів та науково-педагогічних працівників кафедри при вивченні міжнародного досвіду впровадження академічної доброчесності в закладі вищої освіти.
| - 2025-02-12 16:25:43 опублік. Руда Оксана Леонтіївна
У період 10-12.02.2025р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» разом із гарантом освітньої програми к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Оленою Марценюк долучились до серії вебінарів організованого Центром фінансових знань «Талан» за сприяння НБУ. Усі учасники онлайн-вебінарів отримали відповідні сертифікати учасника. 10.02.2025р. Тема вебінару : "Кібербезпека та актуальні схеми шахрайства" Спікер: Тетяна Машлаковська, головний експерт управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Учасники дізнались: - правила та способи створення паролів - захист сторінок в соціальних мережах: багатофакторна автентифікація; - шахрайські посилання; - перевірка сайтів; - повідомлення від шахраїв; - грошові мули: як випадково не стати співучасником злочину; - актуальні схеми шахрайства. 11.02.2025р. Тема вебінару : "Платіжне шахрайство: досліджуємо разом з Кіберполіцією". Спікер: Олександр Ульяненков, полковник поліції, начальник відділу протидії різновидам онлайн-шахрайств Департаменту кіберполіції Національної поліції України Учасники дізнались про: ▪ правила безпеки в інтернеті; ▪ останні тенденції у сфері платіжного шахрайства; ▪ методи, які використовують шахраї у своїх схемах та як від них захиститися; ▪ приклади роботи з попередження та виявлення платіжного шахрайства працівниками кіберполіції. 12.02.2025р. Тема вебінару : "Кібербезпека як професія майбутнього: актуальність, навички та кар`єрні можливості" Спікер: Нікіта Веселков від компанії ESET в Україні, провідного постачальника рішень із кібербезпеки Учасники дізнались: ▪ що таке «кібербезпека»; ▪ актуальність професії у сфері кібербезпеки; ▪ актуальність кібербезпеки під час українсько-російської війни; ▪ основні команди в кібербезпеці організацій; ▪ основні спеціалізації фахівців у сфері кібербезпеки; ▪ навички необхідні для роботи в сфері кібербезпеки; ▪ ринок праці в напрямку кібербезпеки; ▪ додаткові ресурси для вивчення та покращення навичок з кібербезпеки.
| - 2025-02-06 14:06:50 опублік. Руда Оксана Леонтіївна
Продовжуючи плідну співпрацю кафедри фінансів, банківської справи та страхування в межах ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» із практиками та стейкхолдерами, викладачі кафедри (Олена Марценюк- гарант першого (бакалаврського) рівня, Оксана Руда та Денис Тітов) протягом січня 2025р. пройшли стажування на базі АТ «Страхова компанія «Країна». Під час стажування викладачами було досліджено та удосконаленно знання за такими напрямами: сучасні тенденції діяльності страхових компаній та розробка страхових програм і інноваційних страхових продуктів; особливості інвестиційної діяльності страхових компаній в умовах економічної нестабільності; сучасні тенденції діяльності страхових компаній на ринку особистого страхування. Також під час стажування викладачі кафедри мали змогу обговорити із директором Вінницької Регіональної Дирекції АТ «Страхова компанія «Країна» Альоною Вінницькою ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» та отримали рекомендації щодо напрямів оновлення. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 . . . 35 |
|