Кафедра Охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві


  ГОЛОВНА   |   СКЛАД  |   ДИСЦИПЛІНИ   |   НАУКОВІ І МЕТОДИЧНІ ПРАЦІ  |   ІСТОРІЯ  |

    НОВИНИ, ПОДІЇ, ОГОЛОШЕННЯ

КОНТАКТИ
Завідувач кафедри - кандидат технічних наук, доцент Твердохліб Ігор Вікторович,
вн. тел.кафедри - 230

Аудиторії, закіплені за кафедрою: 2302, 2301,2113,2303, кабінет з охорони праці 2328.
Кабінети: 2304-кабінет завідувача кафедри, 2306-кафедра.

Система 'Сократ': http://socrates.vsau.org
Офіц. сайт: http://vsau.org, http://vsau.edu.ua
Спільнота ВНАУ: http://socrates.vsau.org/elgg
E-mail: tehdis@vsau.org

  • 2025-02-26 11:04:56 опублік. Твердохліб Ігор Вікторович

    Фото 3 жовтня 2024 року на факультеті технології виробництва, переробки та робототехніки у тваринництві відбулася гостьова лекція на тему «Захист населення у надзвичайних ситуаціях та ліквідація їх наслідків». Лекцію провів Віктор Гречка, викладач навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області.
    Під час лекції було розглянуто такі ключові аспекти:
    • алгоритми дій при надзвичайних ситуаціях;
    • використання засобів індивідуального захисту;
    • заходи з евакуації та порятунку;
    • ліквідація наслідків катастроф у сільськогосподарському секторі, зокрема в тваринництві.
    Особлива увага приділялася специфічним викликам, з якими можуть зіткнутися виробники у сфері сільськогосподарського виробництва. Так, були наведені приклади впливу надзвичайних ситуацій на сільськогосподарські підприємства, зокрема на забезпечення безпеки тварин, збереження харчових продуктів та відновлення робочих процесів після катастрофічних подій.
    Крім того, Віктор ГРЕЧКА, акцентував на необхідності постійного вдосконалення системи захисту населення в умовах сучасних загроз, зокрема у зв`язку з триваючими військовими діями. Віктор Миколайович також підкреслив важливість колективної та індивідуальної підготовки, оскільки кожен громадянин повинен бути готовий швидко й адекватно реагувати на будь-яку небезпеку.
    Лекція отримала схвальні відгуки від студентів і викладачів, які оцінили її актуальність та практичну спрямованість. Захід сприяв поглибленню знань у сфері цивільного захисту та підготовки до надзвичайних ситуацій, що є особливо важливим у контексті поточних викликів, з якими стикається Україна.
  • 2025-02-26 11:03:26 опублік. Твердохліб Ігор Вікторович

    Фото 21 травня 2024 року спільно на факультеті технології виробництва, переробки та робототехніки у тваринництві та факультеті ветеринарії медицини Вінницького національного аграрного університету проведено І етап Всеукраїнського студентського конкурсу наукових робіт із спеціальностей: «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Ветеринарна медицина. Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», «Водні біоресурси та аквакультура». Всеукраїнський конкурс проводився з метою підтримки обдарованої молоді та створення умов для творчого його зростання, відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у Вінницькому національному аграрному університеті від 26.09.2018 р, листа МОН від 30.10.2023 р. № 3/6194-23, листа ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» від 06.11.2023 № 21/08-1948 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році».
    Проректор з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності, д.е.н., професор Інна Гончарук розпочала захід з вітального слова, в якому зазначила, що науково-пошукова робота є важливою складовою навчального процесу та формування у майбутнього фахівця знань і умінь дослідницької діяльності. Конкурсна комісія факультету забезпечила рецензування 5 студентських наукових робіт та рекомендувала для захисту на підсумковій конференції.
    Презентації робіт відбувалися перед комісією у складі: д.е.н., професора, проректора з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності Інни Гончарук, к.т.н., доцента, декана факультету технології виробництва, переробки та робототехніки у тваринництві Олени Солоної, д.с.-г.н, професора кафедри технології розведення, виробництва та переробки продукції дрібних тварин Романа Чудака, к.с.-г.н., доцента, доцента кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва, заступника декана з наукової роботи факультету технології, переробки та робототехніки у тваринництві Олени Разанової, к.с.-г.н., доцента, завідувача кафедри технології розведення, виробництва та переробки продукції дрібних тварин Галини Огороднічук, к.с.-г.н., доцента, завідувача кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва Тетяни Голубенко, к.с.-г.н., старшого викладача кафедри технології розведення, виробництва та переробки продукції дрібних тварин Віти Главатчук, к.вет.н., доцента, декана факультету ветеринарної медицини Тараса Фаріоніка, к.х.н., старшого викладача кафедри технології розведення, виробництва та переробки продукції дрібних тварин Любов Морозової, к.с.г.н., доцента, завідувача кафедри ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи Оксани Пікули, к.в.н., доцента кафедри ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи Аліни Колечко.
    Особливу увагу журі привернули роботи, присвячені технологіям, що сприяють підвищенню ефективності виробництва. Кожна доповідь супроводжувалася обговоренням, питаннями та корисними порадами від членів журі. Студентка Шинкарук Марина представила результати дослідження з підвищення ефективності роздавання кормів для великої рогатої худоби за рахунок використання безпілотної новітньої техніки. Ящук Валерія розробила спосіб трансформації поживних речовин у продукцію за рахунок використання у раціоні коропа пробіотичних добавок. Студентка Шереметова Олена представила роботу, присвячену впровадженню сучасних технологій утримання відгодівельного молодняку великої рогатої худоби у молочному скотарстві. Процюк Ольга презентувала дослідження щодо використання складних харчових барвників, що містять тартразин, у харчовій галузі. Студент факультету ветеринарної медицини Хрустівський Олександр представив дослідження щодо вивчення впливу теплообмінних процесів на продуктивність нетелей та адаптацію до середовища.
    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальностей підтвердив високий рівень підготовки студентів та їхню готовність вносити вагомий вклад у розвиток тваринництва в Україні.
  • 2025-02-26 10:59:42 опублік. Твердохліб Ігор Вікторович

    Фото 25–26 квітня 2024 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» 2023-2024 навчального року.
    Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 58 студентських наукових робіт, що надійшли з різних закладів вищої освіти України. Для участі у підсумковій дистанційній науково-практичній конференції було відібрано 19 робіт.
    Переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт було визначено після проведення підсумкової конференції по захисту проєктів у режимі відеоконференції. За результатами підсумкової конференції, наукова робота студентки 2 курсу факультету технології виробництва, переробки та робототехніки у тваринництві Анни СТАВНІЙЧУК на тему: «Соціальна гігієна та збереження здоров’я та життя різних категорій населення України в умовах війни» отримала високу оцінку та студентка нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.
    Вітаємо переможницю та висловлюємо подяку науковому керівнику за підготовку призера Конкурсу Ігорю ТВЕРДОХЛІБУ - к.т.н., доценту, завідувачу кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві.
  • 2024-04-18 12:40:37 опублік. Замрій Михайло Анатолійович

    Фото У середу 17.04.2024 року в аудиторії 2421 на другій парі (9:30) відбулась відкрита лекція доцента кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві факультету технології виробництва, переробки та робототехніки у тваринництві Грицуна Анатолія Васильовича з навчальної дисципліни Механізація лісогосподарських робіт для здобувачів вищої освіти спеціальності 205 Лісове господарство освітнього рівня Бакалавр груп 21, 22-ЛГ. Тема лекційного заняття: «Способи і машини для створення лісів».
    На відкритій лекції були присутні: к.т.н., доцент, декан факультету технології виробництва, переробки та робототехніки у тваринництві Солона О.В., к.т.н., доцент, к.т.н., доцент, завідувач кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві Твердохліб І.В., методист 1-ї категорії навчального відділу Ромигайло І.Ю., асистент кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві Замрій М.А.
  • 2024-03-29 12:21:19 опублік. Зозуляк Ігор Анатолійович

    Фото 29.03.2024 року відбулося відкрите лекційне заняття ст. викладача кафедри охорони праці та біотехнічних систем у твариництві Зозуляка Ігоря Анатолійовича. Тема лекції: «ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ЛІНІЇ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КРУП».
  • 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 . . . 29 

    головна intranet   головна internet