Система «Софія» забезпечує комплексну автоматизацію бібліотечних процесів університету

Розробка системи на базі Web-технологій, не вимагає встановлення спеціального програмного забезпечення, надає їй мультиплатформенність та робить невимогливою до потужностей апаратного забезпечення.

С

тартова сторінка програми містить форму для автентифікації користувачів системи, та залежно від ролі авторизованого користувача, відкриває доступ до відповідно доступного набору функцій. Також сторінка містить головне меню користувача для навігації в системі

Із головної сторінки можна перейти до сторінки користувацького пошуку. Який реалізований у мінімалістському дизайні, із максимальною функціональністю, та інтуїтивною простотою інтерфейсу, задля забезпечення комфортної і простої роботи з пошуку літератури у ЕК бібліотеки.

Пошукова система дозволяє здійснювати комбінований пошук у базах даних книг або періодичних видань, за трьома основними параметрами: ключовими словами, автором та назвою, зі змінною логікою між введеними параметрами, включаючи гнучку систему попередньої фільтрації результатів перед виведенням. Результати пошуку представляються користувачеві у формі списку скорочених описів документів (бібліографічного списку), який дозволяє при необхідності побачити додаткову інформацію - переглядати каталожну картку видання. Також реалізована можливість друкування списку відібраних видань.

Модуль каталогізатор забезпечує процес введення, перегляду та редагування інформації про книжкові видання у базі даних

Модуль аналітики аналогічно до каталогізації виконаний із застосуванням концепції мінімізації переходів та максимальної ергономічності і функціональності робочого інтерфейсу.

Пошук читачів та список активності надають доступ до електронної картки читача, у якій відображуються персональні дані читача – прізвище, ім’я по батькові, спеціальність, група та логін. Також відображується хронологічний список історії виданих йому документів, а також історія порушень правил роботи з бібліотекою і відповідно застосованих до нього санкцій.