Інженерно-технологічний факультет


  ГОЛОВНА  |   КАФЕДРИ  |   СКЛАД  |   ДОКУМЕНТИ  |   ПРО ФАКУЛЬТЕТ  |

    НОВИНИ, ПОДІЇ, ОГОЛОШЕННЯ

КОНТАКТИ

Система 'Сократ': http://socrates.vsau.org
Офіц. сайт: http://vsau.org, http://vsau.edu.ua
Спільнота ВНАУ: http://socrates.vsau.org/elgg

  • 2025-03-31 15:15:37 опублік. Ніщаков Ігор Віталійович

    Фото В рамках навчальної практики студенти першого курсу спеціальності "Агроінженерія" відвідали НДГ «Агрономічне», де отримами цінний практичний досвід.
    Майбутні агроінженери не лише спостерігали за роботою машин, але й мали змогу поставити запитання досвідченим фахівцям, отримати цінні поради щодо експлуатації та обслуговування техніки та агрегатів, а також застосували свої теоретичні знання на практиці, безпосередньо знайомлячись з особливостями конструкції та функціоналу представлених зразків техніки.
    Дякуємо, директору Ємчику Віктору Володимировичу та спеціалістам НДГ "Агрономічне" за професійний супровід, корисні знання та можливість отримати безцінний досвід!
  • 2025-03-20 17:32:36 опублік. Холодюк Олександр Володимирович

    Фото На кафедрі агроінженерії та технічного сервісу інженерно-технологічного факультету 17.03.2025 року відбулось чергове практичне заняття освітньої компоненти «Основи навігаційних систем» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Геоінформаційні технології в агроінженерії». Практичне заняття провели завідувач кафедри агроінженерії та технічного сервісу Олександр Холодюк та асистент кафедри Роман Липницький на тему «Вимірювання площі полів комплектом Geometer Scout і GM Spike».
    Geometer Scout - новий стандарт для вимірювання площі сільськогосподарських полів. Здобувачі ознайомилися з будовою, принципами роботи навігаційного обладнання, його можливостями та сферами застосування. Після теоретичної частини студенти отримали змогу на практиці протестувати Geometer Scout + GM Spike, виконуючи різні завдання з визначення координат, виміру площі ділянки та ознайомлення з комплектом обладнання компанії ГеоМетр (Geometer) Україна.
    Такі практичні заняття в стінах Вінницького національного агарного університету є важливими, оскільки дають змогу не лише засвоїти матеріал, а й набути цінного практичного досвіду з сучасним навігаційним обладнанням та геоінформаційними технологіями. Це особливо актуально, адже підготовка здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Геоінформаційні технології в агроінженерії» є надзвичайно перспективною і затребуваною в сучасному світі. Вона охоплює широкий спектр застосувань – від сільського господарства та екологічного моніторингу до містобудування, картографії та навігаційних систем.
    Завдяки таким практичним заняттям здобувачі одержують навички, які стають ключовими для їхньої майбутньої професійної діяльності, дозволяючи працювати з інноваційними технологіями та впроваджувати ефективні рішення в різних сферах економіки та управління АПК.
  • 2025-03-18 11:29:33 опублік. Холодюк Олександр Володимирович

    Фото У сучасному динамічному світі, де ринок праці постійно змінюється, а спектр кар`єрних можливостей розширюється, профорієнтаційні заходи відіграють ключову роль у формуванні успішного майбутнього молоді. В умовах інформаційного перевантаження не кожен юнак чи дівчина можуть самостійно розібратися в різноманітті професій, визначити свої здібності й таланти, а також зробити свідомий вибір майбутнього фаху та навчального закладу.
    З метою допомоги у виборі майбутньої професії випускників 11.03.2025 року в ВСП "Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ", заступник декана з навчальної роботи Олексій Токарчук, завідувач кафедри агроінженерії та технічного сервісу Олександр Холодюк та старший викладач Вадим Рябошапка провели профорієнтаційну зустріч в рамках якої було ознайомлено студентів коледжу 4-го курсу, що навчаються за спеціальностями «Автомобільний транспорт» та «Галузеве машинобудування», з перевагами та перспективами навчання у Вінницькому національному аграрному університеті на освітньому рівні «Бакалавр».
    Майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію щодо особливостей, ключові етапи та термінів вступу до Вінницького національного аграрного університету у 2025 році. Особливу увагу було приділено можливостям навчання за скороченою програмою. Студентам детально розповіли про процедуру реєстрації електронних кабінетів, правил подання заяв, важливості успішного складання національного мультипредметного тесту (НМТ).
    Гостинно зустріли представників ВНАУ директор коледжу БКТБ НТУ Кібітлевський Йосип Едуардович, заступник директора з виховної роботи Григорчук Василь Миколайович, завідувач автомобільно-механічного відділення Щербатюк Віталій Броніславович, викладачі і студенти коледжу. В результаті профорієнтаційної роботи студенти зацікавились можливостями навчання у ВНАУ, задавали уточнюючі запитання, деякі з них виявили бажання приїхати на день «Відкритих дверей». Представникам ВНАУ було проведено цікаву екскурсію по матеріально-технічній базі ВНАУ.
    Науково-педагогічний колектив та студентство інженерно-технологічного факультету Вінницького національного аграрного університету висловлює щиру вдячність директору ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» Йосипу Кібітлевському за гостинність та сприяння проведенню профорієнтаційних заходів і сподівається, що наша спільна праця стане підґрунтям до підготовки висококваліфікованих інженерів.
  • 2025-03-04 18:18:01 опублік. Рябошапка Вадим Борисович

    Шановні колеги! В середу 05.03.2025 року, на 4 парі, в аудиторії 2319 буде проведена відкрита лекція з предмету "Теплотехніка" для студентів 2-го курсу інженерно-технологічного факультету спеціальності "Агроінженерія"! Тема лекції: "Процеси пароутворення. Вологе повітря. Ідеальні цикли поршневих двигунів внутрішнього згорання, газотурбінних установок і термодинамічний аналіз у компресорах. Цикли паросилових і холодильних установок та теплових насосів". Лектор - кандидат технічних наук, старший викладач кафедри агроінженерії та технічного сервісу Рябошапка Вадим Борисович!
  • 2025-02-22 09:52:57 опублік. Ніщаков Ігор Віталійович

    Фото 21 лютого 2025 року науково-педагогічні працівники кафедри агроінженерії та технічного сервісу інженерно-технологічного факультету Вінницького національного аграрного університету здійснили робочий візит до компанії «Агроресурс», яка спеціалізується на продажі сільськогосподарської техніки, сервісному обслуговуванні, постачанні запчастин та впровадженні технологій точного землеробства.
    У рамках візиту директор Вінницького регіонального представництва ТОВ " Агроресурс" Богдан Вільховий особисто провів для викладачів навчально-ознайомчу екскурсію підприємством.
    Під час зустрічі представники університету мали змогу ознайомитися з сучасними інноваційними рішеннями у сфері агроінженерії, обговорити перспективи співпраці між закладом освіти та підприємством.
  • 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 . . . 87 

    головна intranet   головна internet