Вимоги до структури тестів для публікації їх у системі WEB-Тезаурус

Загальні положення

  • Цей документ передбачає правила оформлення тестів у програмі "Тезаурус" для їх можливої конвертації і публікації у системі "Web-Thesaurus".

  • Передбачається, що тести створюються у програмі "Тезаурус". Тому всі наступні рекомендації стосуються роботі у цій програмі. Див також інструкцію в до цієї програми у форматі PDF (Acrobat Reader).

Оформлення картки тесту

  • Назва тесту має повно відтворювати його призначення. Для публікаціі у базі даних WEB-Thesaurus рекомендується назву писати трома частинами : Розділ знань. Тема. Підтема (№ лаб. роботи). Наприклад, "Біологія.Савці.Вівці (Лр.№5)"

  • Не припускається використання назв, які не дозволяють чітко ідентифікувати призначенння тесту, наприклад "МСД. Лабораторна робота №2".

Обмеження на використання апострофу:

  • Не припустимо використання у питаннях, заголовках, відповідях або ж у карточці тесту звичайного апострофу ( ' ). Замість нього рекомендується використовувати зворотній апостроф ( ` ) або ж лапки ( " ).

Оформлення списочних питань з перемішуваними відповідями

  • Після формулювання питання має йти список відповідей на нього. Перед цим списком треба вставити службовий рядок з трьома символами ###, який стане маркером, для розпізнавання програмою, що розпочинається перемішуваний список. Наприклад:

    Що визначає цілісність даних в БД? Оберіть правильну відповідь.
    ###
    1. Наявність всіх записів.
    2. Наявність ключового поля.
    .......

  • Перелік відповідей на питання має бути оформлений у вигляді нумерованого або маркованого списку. Ручна нумерація рядків не припускається! Для перевірки, чи правильно створений список відповідей треба послідовно підвести курсор до кожного рядку списку і переконатись, що у меню MS WORD буде вмикатись піктограма "список".

  • Не припускаються порожні рядки в жодному місці списку. Рекомендуємо увімкнути у MS WORD показ спецсимволів, які допоможуть їх побачити. Уважно простежте, щоби їх не було навіть після останнього питання списку. Ознакою цього є неможливість опустити курсор ПІД останнє питання.


(с) 2002-2010, Паламарчук Євген Анатолійович, к.т.н., доцент, Вінницький національний аграрний університет, E-mail yevgen.pal at gmail.com